Location : Home > T > TFSD100RJE
TFSD100RJE
Share on FacebookShare on Facebook
TFSD100RJE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFSD100RJE RES 100 OHM 1W 5 AXIAL 1238600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TFSD100RJE RES 100 OHM 1W 5 AXIAL 892700 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TFSD100RJE Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TFSD100RJE Thick Film Resistors - Through Hole 1watt 100ohm 5 33 Joules 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com