Location : Home > T > TFR24PH10
TFR24PH10
Share on FacebookShare on Facebook
TFR24PH10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFR24PH10 CONN PLUG HSG 24POS W/ SR 157590 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791077271 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
316-43-106-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-106-41-007000 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1602660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 12POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602660000 Weidmuller 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602660000 Weidmuller 297470 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com