Location : Home > T > TFR12RA10
TFR12RA10
Share on FacebookShare on Facebook
TFR12RA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFR12RA10 CONN RCPT HSG 12POS 157640 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-8911601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-87-023-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-023-65-001101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-023-65-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-023-65-001101 Preci-Dip 289010 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-064-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
814-22-044-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 44 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-044-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-044-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-044-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-044-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
817-22-042-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
817-22-042-30-001101 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
817-22-042-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157260 2016+ CONN SPRING 42POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
817-22-042-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278610 2016+ CONN SPRING 42POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-034-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-034-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd