Location : Home > T > TF18016100J0G
TF18016100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TF18016100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F30711CLR Crystals and Oscillators Crystals 30.72MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F30711CLR CTS-Frequency Controls 139970 17+/18+ CRYSTAL 30.7200MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F30711CLR CTS-Frequency Controls 57619 2015+ CRYSTAL 30.7200MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F30711CLR CTS-Frequency Controls 97790 2015+ CRYSTAL 30.7200MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F30711CLR CTS-Frequency Controls 97790 2015+ CRYSTAL 30.7200MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATD1F4BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Blue 10-22 AWG
ATD1F4BU Amphenol PCD 147850 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATD1F4BU Amphenol PCD 287930 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A10000046 Crystals and Oscillators Crystals 10MHz ¡À50ppm Crystal 18pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)