Location : Home > T > TF15016100J0G
TF15016100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TF15016100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ELVT02500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
ELVT02500 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 2POS 3.81MM EKT Electronics Co., Ltd
ELVT02500 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 2POS 3.81MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ELVT02500 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTKG090080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTKG090080 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTKG090080 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTKG090080 On Shore Technology Inc. 146930 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
ECS-235.122-CDX-0378 Crystals and Oscillators Crystals 23.5122MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 30 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
ECS-235.122-CDX-0378 ECS Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-235.122-CDX-0378 ECS Inc 57619 2015+ CRYSTAL 23.5122MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TJ04015200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ04015200J0G Amphenol FCI 146960 2016+ 762 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ04015200J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ04015200J0G NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS060ASM-1E Crystals and Oscillators Crystals 6MHz ¡À30ppm Crystal Series 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
1517350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1517350000 Weidmuller 147190 2016+ SL 5.08/03/180 3.2SN DKGN Unitronix Electronics Limited
0395156502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole