Location : Home > T > TE2500B100RJ
TE2500B100RJ
Share on FacebookShare on Facebook
TE2500B100RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TE2500B100RJ Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2500W 100R 5 Bracket 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FM1301-9R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 4A
FM1301-9R IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FM1301-9R NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPB80-3300 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 80W
MPB80-3300 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MPB80-3300 39685 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MPB80-3300 Distributor 163530 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MPB80-3300 Semiconductor 21273 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LPS153 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 110W
LPS153 Distributor 227750 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
LPS153 Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ080-1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 85W