Location : Home > T > TDL476K035M1F-F
TDL476K035M1F-F
Share on FacebookShare on Facebook
TDL476K035M1F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDL476K035M1F-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 47uF 35Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TDL476K035M1F-F CAP TANT 47UF 35V 10 RADIAL 1210400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TDL476K035M1F-F CAP TANT 47UF 35V 10 RADIAL 581400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TDL476K035M1F-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 47uF 35Volts 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0LEBAYCSX Circuit Protection Fuseholders FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE