Location : Home > T > TDH35P10R0JE
TDH35P10R0JE
Share on FacebookShare on Facebook
TDH35P10R0JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDH35P10R0JE Thick Film Resistors - SMD 35watt 10ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TDH35P10R0JE 495875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TDH35P10R0JE RES SMD 10 OHM 5 35W DPAK 879500 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TDH35P10R0JE Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TDH35P10R0JE Thick Film Resistors - SMD 35watt 10ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TDH35P10R0JE RES SMD 10 OHM 5 35W DPAK 989500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TDH35P10R0JE RES SMD 10 OHM 5 35W DPAK 884300 Ohmite 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
TDH35P10R0JE Thick Film Resistors - SMD 35watt 10ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd