Location : Home > T > TDC476K035WSG-F
TDC476K035WSG-F
Share on FacebookShare on Facebook
TDC476K035WSG-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDC476K035WSG-F Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TDC476K035WSG-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 47uF 35V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TDC476K035WSG-F CAP TANT 47UF 35V 10 RADIAL 1210700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TDC476K035WSG-F CAP TANT 47UF 35V 10 RADIAL 581700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TDC476K035WSG-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 47uF 35V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd