Location : Home > T > TDC475K035NSF-F
TDC475K035NSF-F
Share on FacebookShare on Facebook
TDC475K035NSF-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDC475K035NSF-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 4.7uF 35V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TDC475K035NSF-F CAP TANT 4.7UF 35V 10 RADIAL 1353300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TDC475K035NSF-F CAP TANT 4.7UF 35V 10 RADIAL 697300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com