Location : Home > T > TDC226K035WSG-F
TDC226K035WSG-F
Share on FacebookShare on Facebook
TDC226K035WSG-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDC226K035WSG-F CAP TANT 22UF 35V 10 RADIAL 1438200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TDC226K035WSG-F CAP TANT 22UF 35V 10 RADIAL 778200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TDC226K035WSG-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 22uF 35V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd