Location : Home > T > TDC105K050WSE-F
TDC105K050WSE-F
Share on FacebookShare on Facebook
TDC105K050WSE-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TDC105K050WSE-F Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TDC105K050WSE-F CAP TANT 1UF 50V 10 RADIAL 1416600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TDC105K050WSE-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1uF 50V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TDC105K050WSE-F CAP TANT 1UF 50V 10 RADIAL 781600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com