Location : Home > T > TD02000001
TD02000001
Share on FacebookShare on Facebook
TD02000001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5261B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 500MW DO35
562010010 Curtis Industries 147410 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
562010010 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1030440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030440000 Weidmuller 157620 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1030440000 Weidmuller 298410 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395325009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
324663 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 2 AWG Red