Location : Home > T > TD-32.263MCE-T
TD-32.263MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TD-32.263MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TD-32.263MCE-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 140110 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TD-32.263MCE-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 42335 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TD-32.263MCE-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 140110 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TD-32.263MCE-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 57759 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-32.263MCE-T OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD 87590 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-0503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS GOLD
08-0503-21 Aries Electronics 157890 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-0503-21 Aries Electronics 278590 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-0503-21 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
814-22-038-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-038-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd