Location : Home > T > TD-1.8432MCD-T
TD-1.8432MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TD-1.8432MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TD-1.8432MCD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57079 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-1.8432MCD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 41655 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TD-1.8432MCD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 88730 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs