Location : Home > T > TD-100.000MCD-T
TD-100.000MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TD-100.000MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TD-100.000MCD-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 87890 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TD-100.000MCD-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57779 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-100.000MCD-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 42355 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F32025CDR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32025CDR CTS-Frequency Controls 139660 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32025CDR CTS-Frequency Controls 41885 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32025CDR CTS-Frequency Controls 57309 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F32025CDR CTS-Frequency Controls 97450 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387890014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1646050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1646050000 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1646050000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 4POS 5.08MM BLACK EKT Electronics Co., Ltd
1646050000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 4POS 5.08MM BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395137007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-34148-1 TYCO 15372 2015+ 2015+ EKT Electronics Co., Ltd
2-34148-1 TYCO 15372 2015+ New & original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-34148-1 TYCO 15372 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
7771 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole
7771 Semiconductor 19365 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7771 Distributor 182270 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
7771 Original 39384 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
7771 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1883682 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1883682 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883682 Phoenix Contact 147130 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1883682 Phoenix Contact 288590 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole