Location : Home > T > TCJW157M006R0040
TCJW157M006R0040
Share on FacebookShare on Facebook
TCJW157M006R0040 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJW157M006R0040 SMD 36200 AVX 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJW157M006R0040 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TCJW157M006R0040 CAP TANT 150UF 6.3V 20 2312 1519600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJW157M006R0040 CAP TANT 150UF 6.3V 20 2312 884600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJW157M006R0040 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 150uF 20 ESR=40 Learn More 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd