Location : Home > T > TCJD685M075R0120
TCJD685M075R0120
Share on FacebookShare on Facebook
TCJD685M075R0120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJD685M075R0120 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 75v 6.8uF 20 Tol ESR = 120 Learn Mor 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJD685M075R0120 CAP TANT 6.8UF 75V 20 2917 1448200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJD685M075R0120 CAP TANT 6.8UF 75V 20 2917 802900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJD685M075R0120 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 75v 6.8uF 20 Tol ESR = 120 Learn Mor 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd