Location : Home > T > TCJB227M004R0045
TCJB227M004R0045
Share on FacebookShare on Facebook
TCJB227M004R0045 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJB227M004R0045 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4volts 220uF 20 ESR=45 Learn More 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TCJB227M004R0045 CAP TANT 220UF 4V 20 1210 1324400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJB227M004R0045 CAP TANT 220UF 4V 20 1210 679100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com