Location : Home > T > TCJB107M004R0070
TCJB107M004R0070
Share on FacebookShare on Facebook
TCJB107M004R0070 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJB107M004R0070 CAP TANT 100UF 4V 20 1210 1340800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJB107M004R0070 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4volt 100uF 20 ESR=150 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJB107M004R0070 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk