Location : Home > T > TCJB105M050R0300
TCJB105M050R0300
Share on FacebookShare on Facebook
TCJB105M050R0300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJB105M050R0300 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TCJB105M050R0300 CAP TANT 1UF 50V 20 1210 1320800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJB105M050R0300 CAP TANT 1UF 50V 20 1210 605500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJB105M050R0300 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 50volts 1.0uF 20 ESR=300 Learn More 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd