Location : Home > T > TCJA476M004R0200
TCJA476M004R0200
Share on FacebookShare on Facebook
TCJA476M004R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJA476M004R0200 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4volt 47uF 20 ESR=80 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJA476M004R0200 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TCJA476M004R0200 CAP TANT 47UF 4V 20 1206 1425200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com