Location : Home > T > TCJA106M010R0300
TCJA106M010R0300
Share on FacebookShare on Facebook
TCJA106M010R0300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJA106M010R0300 CAP TANT 10UF 10V 20 1206 1348900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJA106M010R0300 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10volt 10uF 20 ESR=200 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJA106M010R0300 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk