Location : Home > T > TCG352U010N1L
TCG352U010N1L
Share on FacebookShare on Facebook
TCG352U010N1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG352U010N1L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3500uF 10Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG352U010N1L CAP ALUM 3500UF 10V AXIAL 78850 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG352U010N1L CAP ALUM 3500UF 10V AXIAL 1357400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com