Location : Home > T > TCG252U010L1C
TCG252U010L1C
Share on FacebookShare on Facebook
TCG252U010L1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG252U010L1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2500uF 10Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG252U010L1C CAP ALUM 2500UF 10V AXIAL 78810 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG252U010L1C CAP ALUM 2500UF 10V AXIAL 1358400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com