Location : Home > T > TCG200T450G2L
TCG200T450G2L
Share on FacebookShare on Facebook
TCG200T450G2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG200T450G2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 20uF 450Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG200T450G2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 20uF 450Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TCG200T450G2L CAP ALUM 20UF 450V AXIAL 712200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TCG200T450G2L CAP ALUM 20UF 450V AXIAL 607000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited