Location : Home > T > TCG122U050L2C
TCG122U050L2C
Share on FacebookShare on Facebook
TCG122U050L2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG122U050L2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1200uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG122U050L2C CAP ALUM 1200UF 50V AXIAL 77990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG122U050L2C CAP ALUM 1200UF 50V AXIAL 1510000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com