Location : Home > T > TCG101T150J1L
TCG101T150J1L
Share on FacebookShare on Facebook
TCG101T150J1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCG101T150J1L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCG101T150J1L CAP ALUM 100UF 150V AXIAL 79130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG101T150J1L CAP ALUM 100UF 150V AXIAL 1511300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com