Location : Home > T > TC7W14FK,LF
TC7W14FK,LF
Share on FacebookShare on Facebook
TC7W14FK,LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AKT8112102 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
XCV200-4FG256C XILINX 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XCV200-4FG256C originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV200-4FG256C XILINX 20000 2016+ BGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP4SE530H35I3 ALTERA 20000 17+ BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP4SE530H35I3 ALTERA 1750 16+ BGA1152 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DG333ALDJ Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 2:1 45 Ohm 20-PDIP
DG333ALDJ Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DG333ALDJ Vishay 80000 09+ STASTAR CO., LIMITED
DG333ALDJ Vishay Siliconix 88570 1525+ IC SWITCH QUAD SPDT 20DIP RONXIM ELECTRONICS LIMITED
MB90349CASPFV-GS-548E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
7203L12JG Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 2048X9 12NS 32-PLCC
89H12T3BG2ZBBC8 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT29F128G08CBCABL85A3WC1 Micron 50000 17+ S/N Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MT29F128G08CBCABL85A3WC1 MICRON 18000 15+ Wafer New & Original Parts EKT Electronics Co., Ltd
4-103239-0-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103239-0-14 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103239-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 157760 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103239-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 287750 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com