Location : Home > T > TC70V6C32K7680
TC70V6C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC70V6C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC70V6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD 41615 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC70V6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD 57039 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC70V6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD 98510 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211958 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3211958 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211958 Phoenix Contact 156970 2016+ PP-H 4/ 1-L GNYE Unitronix Electronics Limited
3211958 Phoenix Contact 298990 2016+ PP-H 4/ 1-L GNYE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796985-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3-1546670-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs