Location : Home > T > TC50N3C32K7680
TC50N3C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50N3C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50N3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41555 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50N3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 56979 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386007528 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
801-83-018-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-038-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-038-10-012101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-038-10-012101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
153230-2000-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
153230-2000-RB 3M 147410 2016+ CONN SOCKET 2MM 30POS DL STR SMD Unitronix Electronics Limited
153230-2000-RB 3M 288870 2016+ CONN SOCKET 2MM 30POS DL STR SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
153230-2000-RB IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-224-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-83-224-41-105101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-224-41-105101 Preci-Dip 147560 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-224-41-105101 Preci-Dip 287310 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452744 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452744 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452744 Phoenix Contact 147850 2016+ BCVP-500R-18 BK Unitronix Electronics Limited
5452744 Phoenix Contact 298110 2016+ BCVP-500R-18 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1751200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1751200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 3.5 13POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1751200000 Weidmuller 157610 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0908143824 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel
1030710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030710000 Weidmuller 156950 2016+ CONN HEADER 20POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030710000 Weidmuller 287490 2016+ CONN HEADER 20POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1828960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole