Location : Home > T > TC50M6C32K7680
TC50M6C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50M6C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50M6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42255 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50M6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57679 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3036518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3036518 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036518 Phoenix Contact 147220 2016+ FEED-THRO MODULAR TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
1147530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1147530000 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1147530000 Weidmuller 157630 2016+ SL 5.08HC/10/90G 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1776038-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776038-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776038-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 6POS EKT Electronics Co., Ltd
1776038-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2513-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.188" (4.78mm) Silver
2513-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297950 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.78MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
165046-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2040343-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Board Cutout, Surface Mount
2040343-2 N/A 4970 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2040343-2 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ CONN PCB MICRO USB 5POS Unitronix Electronics Limited
2040343-2 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ CONN PCB MICRO USB 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com