Location : Home > T > TC50M5I32K7680
TC50M5I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50M5I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50M5I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41625 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50M5I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57049 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 17POS TIN
17-0501-30 Aries Electronics 157180 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS TIN Unitronix Electronics Limited
17-0501-30 Aries Electronics 278970 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-648-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
122-13-648-41-001000 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 272950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 2 LVL .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd