Location : Home > T > TC50L6C32K7680
TC50L6C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50L6C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50L6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50L6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190536 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 7 ASY E
851-87-031-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-031-10-001101 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-031-10-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-031-10-001101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6575-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-6575-11 Aries Electronics 147380 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-6575-11 Aries Electronics 274650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-382568-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
2-382568-8 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-382568-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-382568-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 28 POS TIN EKT Electronics Co., Ltd