Location : Home > T > TC50L6A32K7680
TC50L6A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50L6A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50L6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41575 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50L6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 56999 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC50L6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3104013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3104013 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3104013 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK TEST DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
3104013 DINK 812 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1635350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 10POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635350000 Weidmuller 157530 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635350000 Weidmuller 298910 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1626700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 13POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626700000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1626700000 Weidmuller 298190 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com