Location : Home > T > TC50L5C32K7680
TC50L5C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50L5C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50L5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42405 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50L5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57829 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1603140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole