Location : Home > T > TC32V6A32K7680
TC32V6A32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32V6A32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32V6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42425 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32V6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 140200 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC32V6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57849 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC32V6A32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 98170 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015446856 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-147105-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
926647-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings UNIV.M-N-L.CAP HSG
926647-3 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
9-146256-0-03 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold