Location : Home > T > TC32N5C32K7680
TC32N5C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32N5C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32N5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42115 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32N5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776294-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
GL036F35CET Crystals and Oscillators Crystals 3.579545MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 150 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL036F35CET IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL036F35CET NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5022370517 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Vertical