Location : Home > T > TC32M5I32K7680
TC32M5I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32M5I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32M5I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57479 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC32M5I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 77870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-135-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 35POS GOLD
346-43-135-41-013000 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-135-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157340 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-135-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-044-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0791077022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-024-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-024-20-001101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-024-20-001101 Preci-Dip 287970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1684320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684320000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684320000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022152235 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
430112-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws