Location : Home > T > TC32M5C32K7680
TC32M5C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32M5C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32M5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41815 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32M5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57239 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04-7422-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7422-10 Aries Electronics 157660 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7422-10 Aries Electronics 277910 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04-7422-10 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-115-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSQ-115-01-G-S IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-115-01-G-S NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-115-01-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-115-01-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 15POS SNGL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
50-9513-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9513-10H Aries Electronics 157560 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9513-10H Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9513-10H IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-382568-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN
4-382568-8 40144 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4-382568-8 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4-382568-8 STOCK 43800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-382568-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 48 POS TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1779550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779550 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1779550 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1672150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 23-POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1672150000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1672150000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-015-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
830-10-015-40-001191 Preci-Dip 147140 2016+ CONN HDR 15POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-015-40-001191 Preci-Dip 278930 2016+ CONN HDR 15POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com