Location : Home > T > TC32L3I32K7680
TC32L3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32L3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32L3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57229 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387507504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate