Location : Home > T > TC25M3I32K7680
TC25M3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25M3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25M3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41735 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25M3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SB190-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO41
SB190-T DIODES 10000 2013+ 1.0A HIGH VOLTAGE SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com