Location : Home > T > TC20402402DH
TC20402402DH
Share on FacebookShare on Facebook
TC20402402DH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC20402402DH 465978 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TC20402402DH SCR PHASE CTRL 4000V 2450A 1215 Powerex Inc 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC20402402DH ROSH 14658 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TC20402402DH IN STOCK 36685 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
TC20402402DH SCR PHASE CTRL 4000V 2450A 8000 Powerex Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
412H Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
412H IC 37041 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
A90-10 Fans, Thermal Management Fans - Accessories 1000MM/40"