Location : Home > T > TC164-JR-0782KL
TC164-JR-0782KL
Share on FacebookShare on Facebook
TC164-JR-0782KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC164-JR-0782KL RES ARRAY 82K OHM 4 RES 1206 597100 Yageo 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC164-JR-0782KL RoHS Compliant 38865 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TC164-JR-0782KL ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RG1608P-4641-B-T5 original 37675 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
RN73C2A665RBTDF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 665 OHM 0.1% 1/10W 0805
RN73C2A665RBTDF IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN73C2A665RBTDF Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RN73C2A665RBTDF TE Connectivity / Holsworthy 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 0.1W .1 10PPM 665 Power Agency Co.,Ltd
RMCF0201FT11R3 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 11.3 OHM 1% 1/20W 0201
RMCF0201FT11R3 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF0201FT11R3 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ERJ-3GEYJ273V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 27K OHM 5% 1/10W 0603
ERJ-3GEYJ273V 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-3GEYJ273V brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ERJ-3GEYJ273V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 0603 27Kohms 5 Tol Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ESR18EZPJ5R1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 5.1 OHM 5% 1/3W 1206
ESR18EZPJ5R1 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESR18EZPJ5R1 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESR18EZPJ5R1 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CPW201K000JE14 Resistors Through Hole Resistors RES 1K OHM 20W 5% AXIAL
AW220K Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 2.5W 10% RADIAL
AW220K Ohmite 800,000 15+ Ceramic Composition Resistors 2.5watt 22ohm 10 High Energy Non-Ind. Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com