Location : Home > T > TC1223-2.6VCTTR
TC1223-2.6VCTTR
Share on FacebookShare on Facebook
TC1223-2.6VCTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC1223-2.6VCTTR Low Dropout Regulators - LDO 50mA LDO w/Shutdown 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TC1223-2.6VCTTR S/N 3306 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TC1223-2.6VCTTR IC REG LDO 2.6V 50MA SOT23A-5 40094 Microchip NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC1223-2.6VCTTR standard package with RoHS 173550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
TC1223-2.6VCTTR Low Dropout Regulators - LDO 50mA LDO w/Shutdown 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Company Limited
TC1223-2.6VCTTR SOT-23-5 7166 Microchip 12+ in stock,RoHS,original General Electronics Inc.
TC1223-2.6VCTTR 14+ 14658 14+ new & original YAGE SHARE CO.,LTD
TC1223-2.6VCTTR Pb-Free 17200 MICROCHIP 2013+ Pb-Free,Timely Response Meyic Electronics Limited
TC1223-2.6VCTTR ROSH 14658 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD
TC1223-2.6VCTTR 10800 MICROCHIP 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
TC1223-2.6VCTTR ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
TC1223-2.6VCTTR 10000 MIC.ÃÀ¹ú΢о 2012 HAISEN INTERNATIONAL (...
TC1223-2.6VCTTR 4000 13+ HK XINPENGHUI ELECTRON...
TC1223-2.6VCTTR 5300 MICROCHIP 2010+ Shunxin Electronics Te...
TC1223-2.6VCTTR 10000 Microchip 12+ Shenzhen LanYun Electr...