Location : Home > T > TC1016-3.3VLTTR
TC1016-3.3VLTTR
Share on FacebookShare on Facebook
TC1016-3.3VLTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC1016-3.3VLTTR 465978 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TC1016-3.3VLTTR N/A 10000 MIC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TC1016-3.3VLTTR IC REG LDO 3.3V 80MA SD SC70-5 30,000 Microchip Technology (VA) 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TC1016-3.3VLTTR S/N 5000 MIC 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TC1016-3.3VLTTR 80 mA, Tiny CMOS LDO With Shutdown 2000 MICROCHIP 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
TC1016-3.3VLTTR Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.