Location : Home > T > TC1015-2.7VCT713
TC1015-2.7VCT713
Share on FacebookShare on Facebook
TC1015-2.7VCT713 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC1015-2.7VCT713 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TC1015-2.7VCT713 3218 MICROCHIP 2014+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
TC1015-2.7VCT713 50 mA, 100 mA and 150 mA CMOS LDOs with Shutdown and Reference Bypass 2000 MICROCHIP 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
TC1015-2.7VCT713 14+ 14658 14+ new & original YAGE SHARE CO.,LTD
TC1015-2.7VCT713 Pb-Free 17200 MICROCHIP 2013+ Pb-Free,Timely Response Meyic Electronics Limited
TC1015-2.7VCT713 ROSH 14658 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD
TC1015-2.7VCT713 SOP DIP 38650 Microchip 11+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.