Location : Home > T > TC-8.192MDD-T
TC-8.192MDD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-8.192MDD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-8.192MDD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 41825 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-8.192MDD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 139600 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-8.192MDD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 57249 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-8.192MDD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 88530 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-154-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
20-3501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3501-21 Aries Electronics 157340 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3501-21 Aries Electronics 277330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com