Location : Home > T > TC-8.192MBD-T
TC-8.192MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-8.192MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-8.192MBD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 88930 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-8.192MBD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 57269 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-8.192MBD-T OSC MEMS 8.192MHZ CMOS SMD 41845 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-0503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS GOLD
12-0503-30 Aries Electronics 157260 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-0503-30 Aries Electronics 277310 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-038-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-038-30-480101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-038-30-480101 Preci-Dip 288250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929974-01-34 Electronics 26570 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
929974-01-34 3M 288690 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 34POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-34 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929974-01-34 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 34POS TPC Global Service Co.Ltd.
1-284514-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284514-4 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284514-4 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284514-4 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284514-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 14POS TIN GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
153250-2020-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
153250-2020-TH IC 57170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430610-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws