Location : Home > T > TC-65.000MCD-T
TC-65.000MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-65.000MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-65.000MCD-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 88950 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-65.000MCD-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 57529 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-65.000MCD-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 42105 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PZU4.7B1A,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 320MW SOD323
PZU4.7B1A,115 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZU4.7B1A,115 NXP 139690 NEW RoHS DIODE ZENER 4.7V 320MW SOD-323 FindCores Electronics Inc.
PZU4.7B1A,115 NXP Semiconductors 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PZU4.7B1A,115 NXP Semiconductors 8000 2015+ DIODE ZENER 4.7V 320MW SOD-323 enkaite Electronics Co., Ltd
0387390605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 50 10A 6 ASY AC
OSTEZ065152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEZ065152 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEZ065152 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEZ065152 On Shore Technology Inc. 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-34071-2 38984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-34071-2 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-34071-2 STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-34071-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
7700-7 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, Right Angle
0395320002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1776493-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1776493-5 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERMINAL BLOCK 15POS 5.08MM SIDE Unitronix Electronics Limited
1-1776493-5 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERMINAL BLOCK 15POS 5.08MM SIDE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1786290000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1786290000 Weidmuller 298850 2016+ TERM BLOCK 6.35MM 12POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com